praca fotografa sportowego


praca fotografa sportowego Tymczasem, pomimo pogorszenia perspektyw rządowej fiskalna, obligacje skarbowe USA zrobili tak dobrze w ciągu ostatnich 30 lat, że radzą sobie lepiej niż akcje. Ostatni raz tak się stało było przed wojną secesyjną.

Mimo to, inwestorzy przelewa miliardy na język obligacji funduszy inwestycyjnych w ciągu ostatnich pięciu lat, a miliardy zostały usunięte z magazynu fundusze.http://www.neomedica.pl/pagesView,12,USG,PL Według danych pogrupowanych według TrimTabs inwestorzy usunięte pieniądze z USA giełdowych funduszy inwestycyjnych w każdym z ostatnich pięciu lat, w tym samym mniej więcej 100 miliardów dolarów w roku ubiegłym. Tymczasem inwestorzy dodany pieniądze do łączenia funduszy inwestycyjnych w każdym z ostatnich sześciu lat, w tym ponad $ 110 mld do funduszy obligacji w ubiegłym roku. Inwestorzy zdają się myśleć, że obligacje będą nadal doceniać czas nieokreślony; w tym samym czasie, nieufność, że obecne zyski przedsiębiorstw będą kontynuowane. Oni wpadli w wielki paradoks.

praca fotografa sportowego

Call me crazy, ale wierzę determinant sprawę. Jak Warren Buffett zauważył: „W krótkim okresie, na rynku jest konkurs popularności. W dłuższej perspektywie, na rynku jest to maszyna o wadze”.

praca fotografa sportowego

Nie ma powodu, by sądzić zapasy nie będą dobrze działały w powolnym kurs prawa jazdy trójmiasto rozwoju sytuacji gospodarczej, a nawet lepiej w dobrym środowisku. I w przeciwieństwie do obligacji, będąc silnym wykonawca nie jest anomalią dla akcji. Dla tych z perspektywy wystarczająco długoterminowego, przywiązanie do obligacji nie jest to stanowisko, które ma sens. Jak Jeremy Siegel, profesor finansów na Uniwersytecie w Pensylwanii Wharton School w Filadelfii, powiedział Bloomberg News, „Rajd w obligacje jest raz w imprezie tysiąclecia, ale to absolutnie matematycznie niemożliwe, obligacje, aby uzyskać jakiekolwiek zwrotów jak ten w przyszłości podczas gdy powróci czas może się powtórzyć, i prawdopodobnie lepsze wyniki.
Wpis zawdzięczamy