praca fotografa za granica


praca fotografa za granica

The http://healthandfitness.pl/trener-osobisty/ Great Paradox- Dlaczego Zapasy nie dostają Respect

Inwestorzy lubią sobie wyobrazić ich decyzje są oparte na logice i dalekowzroczności. Ale za pomocą sprzecznych argumentów, inwestorzy nabrać się jeszcze raz, i stworzył to, co nazywam „wielki paradoks.”

Na przykład, akcje stały się Rodney Dangerfield inwestycji: Nie można uzyskać żadnego szacunku. Pomimo zwiększenia zysków przedsiębiorstw 125 procent od 2009 roku, wielu inwestorów pozostają sceptyczni co do perspektyw zapasów. Bloomberg News podała ostatnio, że wycena na akcje amerykańskich zostały zatrzymane w zadziwiająco długo działa załamania, który nie zareagował na to wzrostem zysków, co sugeruje, że inwestorzy nie mają zaufania do wzrostu, aby kontynuować.

praca fotografa za granica

Ten brak zaufania jest widoczna w niskich cena do zysku (P / E) stosunek SP 500, obecnie mniej niż 13-krotność prognozy 2012 zarobki. Porównaj to do historycznej średniej wskaźnika P / E 16,4 razy. Jeśli inwestorzy cenione firmy w SP 500 w zależności od historycznej średniej P / E, SP 500 będzie 30 procent wyższa. Ale nie ma takiego szczęścia.

Korporacje udowodnił swoją elastyczność i zdolność dostosowywania się podczas Wielkiej recesji. zyski przedsiębiorstw były bardzo silne, zbiórkach znacznie szybciej niż PKB. Korporacje uruchomić teraz szczuplejsza niż to miało miejsce kilka lat temu i bardzo skorzysta z dowolnego Tailwind gospodarczego. Jednak wielu sceptycznie, że zysk ten odrodzenie zostanie utrzymana.

Z drugiej strony, obligacje zostały przeprowadzone wyjątkowo dobrze w ostatnich latach – tak jak w rzeczywistości, że wielu (w tym ja) zobaczyć ograniczoną pozostały potencjał wzrostowy. Niewiele nigdzie do długoterminowych cen obligacji innych niż iść w dół, ponieważ wartości te kursują bezpośrednio odwrotna do stóp procentowych, które są obecnie niemal tak niskie, jak mogą one być.
Wpis zawdzięczamy