rodzaje aparatow fotograficznych od najstarszych


rodzaje aparatow fotograficznych od najstarszych

8 kroków rysować Manga Prawidłowo

Zadam ci pytanie. Czy jesteś wielkim fanem mangi lub japońskiej animacji? Jeśli tak, to czy spełnione co planujesz zrobić i wciąż stara się wymyślić własnych rysunków. Jeśli tak, nie jesteś sam, jak to było do mnie, a kiedy po raz pierwszy rozpoczął się 22 lat temu. Z powiedział, że tutaj są moje 8 kroków do rysowania mangi prawidłowo.

1. A4 Biała Księga

Po pierwsze, pojawia się biały papier o rozmiarze A4. Są one łatwe do uzyskania w księgarniach i księgarniach mangi. Można albo dostać bloku rysunkowego, który, jeśli można zapamiętać rysunek jako dziecko podczas dni szkolnych lub kawałków papieru pakowane razem.

Choć japoński rozpoczął rysowania na tablicach kart, nie ma potrzeby, aby rozpocząć w ten sposób, ponieważ papier jest dostępny w obfitości. Sugeruję posiadający co najmniej 4-5 bloki rysunkowe o rozmiarze A4 białym papierze.

2. markery, ołówki, plakat Kolory i władców

rodzaje aparatow fotograficznych od najstarszych

To jest drugi zestaw podstawowych narzędzi, które trzeba mieć.

Markerów, polecam Pilot rysowania Długopisy z końcówką o grubości około 0,2 mm. Chociaż istnieją inne markery, to jest to, co często stosowane, ponieważ są one zawsze dostępne, a tym samym łatwiejsze do uzyskania z moich lokalnych księgarniach czy to w miastach.

Ale nie wyciągnąć ze znacznikami od razu. Zamiast je prześledzić po wykonaniu szkice ołówkiem.

Dla ołówki, bardzo polecam te mechaniczne. Choć droższe w odrębnych dostaw pręciki ołówkowe, są one warte swojej ceny konwencjonalnych ołówki i temperówki nie zawsze mogą się wzajemnie uzupełniać w tworzeniu rysunków jakości.

Aby dodać kolor do swoich rysunków, uzyskać zarówno kredki i farby plakatowe, jeśli trzeba z tacami wypełniacza, cienkich i grubych pędzli.

Dla władców, aby oba te krótko- i długoterminowej. Krótka jest do rysowania mniejszych obiektów, takich jak miecze, karabiny, noże, pistolety, gitary i pudełka, natomiast długi jest do projektowania robotów, statki, samochody i battlecruiserów.

Wpis zawdzięczamy koszt ac