szkola fotografii mobilnej


szkola fotografii mobilnej

przez długi okres czasu, na rynku kapitałowym USA zapewnił hojne średnie roczne zyski. Ale przeciętny inwestor zarobił znacznie mniej niż powrót do rynku, w części z błędnych decyzji przejściowymi „. (2)

Niepewność jest przerażające, a to nic dziwnego, że inwestorzy będą skłonni do cięcia i uruchomić przy pierwszych oznakach kłopotów. Inwestorzy wyraźnie stracił zaufanie do akcji w ciągu ostatnich lat. Ale po recesji, wydaje się wielu inwestorów poszły o krok dalej niż ostrożnością. Przypuszczam, że dwa rynki niedźwiedzia podczas tej samej dekadzie są wystarczające, aby inwestorzy jumpy. Tymczasem inwestorzy gromadzą na rynku obligacji z ograniczonym pozytywnie i znacznego spowolnienia.

Warren Buffet złożył następującą analogię:.. „Zamierzam http://windmar.com.pl kupić hamburgery na resztę mojego życia Gdy hamburgery zejść w cenie, możemy śpiewać” Hallelujah Chorus „w gospodarstwie domowym Buffett Gdy hamburgery idą w górę, możemy płakać. większość ludzi, to tak samo jak ze wszystkim w życiu, będą one zakupem. – z wyjątkiem zapasów Gdy zapasy zejść, można dostać więcej za swoje pieniądze, ale ludzie nie podoba im dłużej Tego rodzaju zachowanie jest szczególnie zastanawiające.. ” To nie tylko zaskakujący; jest to kosztowne.

Hokej legenda Wayne Gretzsky umieścić go najlepiej, gdy powiedział: „Ja jeździć tam, gdzie krążek będzie, nie tam, gdzie to było.” Krążek spędził ostatnie pięcio-, 10- i 30-letnie okresy zarabianie pieniędzy dla inwestorów obligacji. Podejrzewam, że następne pięć, 10 i 30 lat będą w końcu zapasów „lodowiska.

szkola fotografii mobilnej

źródła:

1) Bloomberg, „Say What? W 30-letniej Race, Obligacje beat Zapasy”

2) The Wall Street Journal „Do not Panic o giełdzie”

Linki do więcej artykułów odwiedzić newsletter Palisades Hudson Financial Group LLC lub zapisać się na firmowym blogu.

Wpis zawdzięczamy