wyzsza szkola fotografii i grafiki projektowej


wyzsza szkola fotografii i grafiki projektowej

3. DVD, Komiks i czasopisma

Chociaż koszty te pieniądze, są one nadal niezbędne narzędzia potrzebne do tworzenia wielką historię z pięknymi rysunkami.

Chyba że jesteś twórczy artysty i gawędziarz z natury, trzeba obfitą kolekcję DVD manga, komiksów i magazynów zarówno inspiracji i tworzenia mapy myśli psychicznego pamiętaniem Najczęściej używane funkcje, wyrażeń i charakterystyki bohaterów mangi.

Takie jak ich dużymi oczami, kolorowe włosy, różnych form i nastrojów itp

4. Utwórz swoją historię

Zacznij od pisania historii.

Nie wiem jak wy, ale ja zazwyczaj zbiór pomysłów po obejrzeniu licznych pokazach manga i czytając komiksy. Takich jak Garnitur Komórka Gundam, Macross, Robotech. Zacząłem od 1 wiadomość, ale jak moje pomysły rozszerzona, stworzyłem więcej artykułów, które ostatecznie uformowane w broszury i książki z każdego artykułu jako jej rozdziału.

W tym momencie nie myślę o rysunku jeszcze. Wystarczy pomyśleć o tym, jak napisać swoją historię i zrobić to lepiej stamtąd.

5. Szkic wszystkie znaki na każdej stronie

Gdy masz swoją historię w miejscu, spróbuj szkicowania wszystkie swoje postacie fabuły na poszczególnych stronach.

wyzsza szkola fotografii i grafiki projektowej

Jednocześnie odesłać do komiksów i czasopism graficznych w celach informacyjnych i pamiętając lepiej bez kopiowania. Pierwsza strona powinna być postać stojąca w trybie normalnym, podczas gdy następna powinna być ich wiele różnych określeń na podstawie ich nastrojów.

Zacznij od rysowania podstawowych kształtów, takich jak okręgi i owalnych kształtów głów i ciał przed dalszym dodając do włosów, twarzy i ubrania, które noszą. To powinno być dla ludzi i zwierząt.

Dla broni i maszyn, należy użyć kwadratów, prostokątów i trójkątów jako punktów wyjściowych.

Robi to wszystko potrwa około 1-2 tygodni, aby dostroić wszystko w oparciu o doświadczenie oraz w zależności od liczby znaków masz w swojej historii.

6. skanowanie i ksero Wszystkie rysunki

Aby uniknąć swoje rysunki z zagubienia lub zepsute, aby wielu skanów oraz kserokopie wszystkich rysunków za pomocą komputera i zadrukowanego papieru, tak aby nie trzeba rysować wszystkiego od podstaw i zaoszczędzić sporo czasu, jak również.

7. śladowych i kolorowe rysunki

Robi oba te zajmie około 3-4 tygodni, ponieważ nie tylko prześledzić na szkice ołówkiem, ale pokolorować swoje rysunki z różnych odcieni światła i cienia.

8. Oprawa

Gdy skończysz z wszystkiego, wiążą wszystkie swoje prace.

Relax na jeden dzień. Następnie wróć do swoich prac i sprawdzić, czy istnieje potrzeba usprawnienia być wykonane.

Wpis zawdzięczamy firma Polpak