rodzaje fotografii reportazowej


rodzaje fotografii reportazowej

Prawda o Feng Shui i Religii

Feng shui jest religią? Można by pomyśleć, więc w zależności od tego, gdzie otrzymujesz swoje dane. Feng shui pochodzi z Chin, gdzie najbardziej popularną praktyką religijną jest buddyzm. Feng shui nie jest praktyka buddyjska. Niektórzy buddyści praktykują ją, a niektórzy nie. Kiedy to starożytna chińska praktyka została wprowadzona do Ameryki, została zmieniona z jego klasycznej formie, co jest znane jako Zachodniej czy New Age.aby przejść na stronę kliknij tutaj. Zrobili to łatwe i przyjemne, więc chcielibyśmy spróbować. Amerykańska popkultura kocha zabawne, łatwe rzeczy. Szczęśliwi Buddy, kotki majątek, szczęście bogowie, szczęśliwy żaby, symbole miłości, rogi bogactwo i szczęście roślin bambusa są zabawne. Obecnie firmy są nawet do obrotu produktów jako posiadające „szczęście”. Mój sklep spożywczy sprzedaje bambusa roślin z objawami na nich napisem „Lucky Bamboo”.

rodzaje fotografii reportazowej

Klasyczny lub tradycyjne Feng Shui nie używa żadnych posągów religijnych lub szczęście figurki. Albo szczęście nic w tym zakresie. Szkoła klasyczna korzysta z pięciu elementów: wody, drewna, ognia, ziemi, metalu i przynieść energie w strukturze do równowagi. Jeśli więc usunąć wszystkie figurki religijne i szczęście posągi New Age feng shui i ściśle użyć klasycznego, co może być w konflikcie z żadną konkretną religią? Najbardziej popularna praktyka religijna w Ameryce jest chrześcijaństwo. Istnieją różne denominacje chrześcijaństwa. Niektóre wyznania zakazać tańczyć, pić alkohol, obchodzi urodziny, i czytanie dzienny horoskop w gazecie. Inne sponsora festiwale tańca i picia. Więc trzeba by spojrzeć na poszczególnych denominacji chrześcijaństwa, aby zobaczyć czy podstawowe zasady klasycznego feng shui są sprzeczne z doktryną Kościoła.

Podstawowe zasady klasycznego feng shui używasz rok budowy i orientację kompasu struktury i formuły matematycznej określić wzór latający Energy Star lub „horoskopie urodzeniowym” dla konstrukcji.
Wpis zawdzięczamy Ladeco.pl – fotele biurowe