rodzaje fotografii w ruchu


rodzaje fotografii w ruchu

Wychowywać intuicyjnego Child

Ellie była przerażona jej nauczyciela, bo gdy rozgniewał się, odwrócił do płomienia czerwonego ognia. Damon często spędził cały dzień pod biurkiem wrzasku, ostatecznie powodując jego matkę, aby go zinstytucjonalizowane.

Jednak żadne z tych dzieci był chory psychicznie, ale raczej intuicyjnie obdarzony. Ellie widziała aury, a Damon widział ludzi, którzy byli w duchu; ale ani rozumieć swoje dary. Są jednak dwoje dzieci, którzy są podłączeni do świata poza fizycznymi zmysłami.

Kim są te dzieci i jak możemy je poznać? Co ważniejsze, w jaki sposób możemy pomóc im zrozumieć swoje dary, aby funkcjonować w świecie fizycznym?

rodzaje fotografii w ruchu

Wiele nazw zostały przypisane do tych dzieci: Dzieci Indygo (Carroll i Tober), Children of the Rainbow (Scallion), Children of Oz (Twyman), Golden Ones (Chapman), Crystal Dzieci (Rother). Niezależnie od nazw podanych jedna rzecz wyróżnia się: są intuicyjne osoby, które mają wiele do zaoferowania światu.

Niektóre z objawów, jakie dziecko posiada intuicyjne prezenty obejmują konieczności duchowych przyjaciół, widząc świateł, kolorów i energię wokół ludzi (zwłaszcza ich rąk lub sztuki), wiedząc, co ludzie powiedzą, zanim to powiedzieć, wiedząc rzeczy się wydarzy, zanim zdarzają się, mając wyraziste sny, lub jest bardzo wrażliwy na uczucia innych ludzi.

Tradycyjne metody nauczania nie działa bardzo dobrze dla intuicyjnie utalentowanego dziecka. Rote ćwiczenia pamięci, wykłady i nacisk na zgodność albo zmniejszyć swoje dary lub spowodować niepokój i zachowanie trudności w szkole. Obecny, ale powolny, ruch w kierunku spółdzielni uczenia się, które wymaga rozwiązywania problemów jest znacznie lepiej nadaje się do intuicyjnego dziecka, jak nazywa to podejście na intuicji dziecka i wrażliwości na innych, aby odnieść sukces.

Wyobraź sobie, aby posłuchać wykładu o problemie mnożenia, gdy są dzieci spirit błagając, aby grać, zmieniając kolory wokół innych ludzi w pomieszczeniu i / lub kakofonia myśli tych w budynku! Zatem wychowawcą intuicyjnego dziecko potrzebuje, aby pomóc dziecku „dostroić się” do tematu pod ręką, w celu umożliwienia uczenia się odbyć.
Wpis zawdzięczamy