szkola fotografii za darmo


szkola fotografii za darmo Jeśli przegapiłeś wiecu w obligacje, dobrze, to jest to. ” (1)

Dlaczego tak wielu ludzi są kuszeni, aby utrzymać sprzyjanie obligacje i unikanie zapasów, ignorując przyczyny stałych zrobić na odwrót? Jednym z powodów może być mentalność stada. Jak zauważył mój kolega Benjamin Sullivan, wielu inwestorów podążać za tłumem, kupując przewartościowane akcje gdy media finansowe i Main Street optymistycznie o rynku i unikanie zapasy, gdy ceny odpływ, pomimo faktu, że większy sens kupić tanio i sprzedać drogo ,

Pomyśl o tym. Należy kupować akcje, kiedy każdy myśli, że świat się kończy – mówią w marcu 2009 roku, kiedy SP 500 zamknął się już od 677 – lub gdy wszystko jest Pollyannaish – mówią w październiku 2007 roku, kiedy SP 500 zamknął tak wysokie, jak 1565?

szkola fotografii za darmo

Choć czas jest trudno zidentyfikować, trzeba starać się kupić blisko wysokości pesymizmu i sprzedawać lub zmniejszyć blisko szczytu optymizmu. Jak legendarny inwestor Sir John Templeton powiedział kiedyś: „rynku byka rodzą się na pesymizmem, rośnie na sceptycyzmu, dojrzewają na optymizm i umrzeć na euforii.”

Inwestorzy mogą również być kuszony aby wyniki osiągane w przeszłości zbyt określić swoje oczekiwania co do przyszłego zachowania. Jednakże, o ile jest to inteligentna, by spojrzeć w lusterko wsteczne od czasu do czasu, tylko patrząc wstecz i ignorując ścieżkę przyszłość nieuchronnie doprowadzi do plątaniny Smash-up.

Nikt nie jest w stanie przewidzieć dokładnie, co rynek zrobi w krótkim czasie. Ale nie ma powodu do nadmiernego pesymizmu, że inwestorzy zdają się mieć zastosowanie jedynie do zapasów. Tego lata, Burton G. Malkiel, profesor ekonomii na Uniwersytecie Princeton, napisał w The Wall Street Journal: „Mamy liczne dowody, że przeciętny inwestor dąży do wpłacić pieniądze na rynku lub w jego pobliżu górnej i zwykle sprzedają się w okresach skrajnego spadku lub zmienności.
Wpis zawdzięczamy http://projekty-sklepow.pl/